ANTurk® anahtar teslim bantlı konveyör sistemleri ve ekipmanları imalatı yapan; kendine has bakış açısı ve profesyonel yaklaşım tarzını ürünleriyle ortaya koymuş bir kuruluştur.

ANTurk® ülke ekonomisini kalkındıracak en önemli unsurun yerli ürün ve imalatla ithalatın azaltılmasına, buna karşın ihracatın ise artırılmasına bağlı olduğunun bilincindedir. Bu doğrultuda sektörün dışa olan bağımlılığını azaltacak nitelikte rekabetçi ve tamamıyla yerli ürün ve ürün grupları ortaya koymuştur. Konveyör sistemlerinde karşılaşılan tipik ve spesifik sorunların kaynağına inerek yenilikçi, özgün ve etkili projelerle çözüm sunmaktadır.

ANTurk® konveyör sistemlerinin uzun ömürlü ve yüksek verimle çalışabilmesi için yapılan tasarım ve ARGE çalışmalarında ürün yelpazesini her geçen gün artırarak patentli ürünleriyle sektör ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Ulusal ve uluslararası ölçekte sektörünün lideri olmayı hedefleyen kuruluş rekabetin en büyük unsuru olan imalat maliyetlerini en aza indirerek kaliteden taviz vermeden müşteriye ulaşmayı bir çalışma prensibi kabul etmiştir.

ANTurk® çözüm odaklı çalışan uzman ekibi ve teknik desteğiyle sürekli müşterilerinin yanında yer almakta, müşteri memnuniyetine her şeyden daha çok değer vermektedir. Bu anlayışla müşterilerine daimi çözüm ortağı olarak katkı sağlamaktadır

Uzun yıllardır makina ve makina ekipmanları imalatı üzerine çalışmış olan şirket kurucuları kurumsal ve lider kuruluşlarda önemli pozisyonlarda görev almışlardır.

2010 yılı itibariyle de konveyör alanında çalışmalar yürütülmüş ve sektörün ihtiyaç ve gereksinimleri kısa zamanda tespit edilerek, yeni tasarım ve çalışmalarla birçok projeye imza atılmıştır. Kazanılmış olunan tecrübelerle sektörel alanda ülkemizde öncülük edecek nitelikte ürünler ortaya çıkarılmıştır.

Şirketimiz uzmanlık alanımızın en önemli kısmını oluşturan “Konveyör Sistemleri ve Ekipmanları” hakkında sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap veren ürün ve ürün gruplarıyla yanınızdadır.

2016 yılı itibariyle de şirketleşmenin ilk adımını atarak imalata başlayan şirketimiz 2018 yılı itibariyle de askeri alanda proje ve ürünler üretmeye başlamıştır.

EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIR®